Idą walentynki, jakie akcesoria dla gracza!

Źródło: Internet

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Boisz się, że w przedostatnich dniach gorączki walentynkowej kupisz podarki, które się nie spodobają? Prezent dla ukochanego wcale nie musi być wielkim wyzwaniem. Wystarczy tylko poszukać kilku pomysłów chociażby w internecie. My mamy dla Ciebie kilka niezawodnych pomysłów na prezent dla fanów gier komputerowych. Zobacz, jakie akcesoria ucieszą osobę obdarowywaną!

 

Nic nie daje tak dużej satysfakcji, niż trafiony w gust upominek. Od kilku dobrych lat na topie prezentów walentynkowych są gry PS i różne gadżety z tym związane, a oto kilka z dobrych propozycji.

Podaruj graczowi kierownicę!

Fantastyczny prezent dla osoby która uwielbia gry z jazdą samochodem w tle. Jeśli na ulicach nie może pokazać swoich rajdowych umiejętności to w wirtualnym świecie wreszcie otworzy skrzydła. Kierownice dla profesjonalistów są dodatkowo wyposażone w pedał, hamulec ręczny i dźwignię zmiany biegów. Rozbieżność cen jest dość duża bo zaczyna się od około 200 zł i sięga do nawet 1000 zł.

Aby mieć pewność, że z prezentu będzie można korzystać na swoim sprzęcie warto dobrze sprawdzić, czy kierownica będzie pasować do danego modelu konsoli. Ważne jest również z jakiego materiału została wykonana, ponieważ są modele wykonane z tworzyw sztucznych, a dla bardziej wybrednych graczy ze skóry naturalnej. Pomyśl o kierownicy i dobierz model interesujący dla Twojego wybranka.

Kiedy kupić słuchawki?

To dopiero trafiony prezent, jeżeli mamy dosyć odgłosów gier i chcemy mieć po prostu spokój w domu. My jesteśmy szczęśliwsi i nasz gracz również ponieważ jest całkowicie odizolowany od odgłosów dobiegających z różnych części domu. Gra na słuchawkach ułatwia skupienie i oddanie się wyłącznie scenerii gry.

Przy zakupie słuchawek należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy np. wagę, jakość dźwięku, regulację głośności, oraz czy są bezprzewodowe, czy posiadają przewód. Cena naprawdę dobrych, fachowych słuchawek rozpoczyna się od około 150 zł.

Fotel dla gracza? Spraw mu prawdziwą przyjemność!

W fotelu gra się po prostu wygodniej. Podczas wyboru tego elementu, zwróć uwagę na wykonanie oraz ergonomię. Dobrze dobrany fotel umożliwia nieprzerwaną grę, w prawidłowej pozycji, przez kilka godzin.

Dlaczego graczowi potrzebny jest kontroler?

Ponieważ za jego pomocą steruje konkretnymi postaciami w grze. Aby mógł grać w parze, potrzebuje przynajmniej dwóch takich sprzętów! Nic zatem dziwnego, że prezent w postaci dodatkowego sprzętu jest uznany za strzał w dziesiątkę!

Okular do gry, czyli niezwykła podróż do świata gier

Zakładając okulary można się naprawdę świetnie bawić, a odgłosy dobiegają z każdej strony. Gracz czuje się jakby na żywo uczestniczył w grze, kamera w 3D bardzo dokładnie śledzi każdy ruch. Jest to bardzo dobry prezent dla geeków. Tutaj wybór jest już trochę bardziej ograniczony, ale za to często można trafić na bardzo korzystne promocje i kupić ten sprzęt za około 1000 zł.

Pomysłów jest dużo także pora ruszyć się z kanapy i zacząć szukać prezentów, kto wie może uda się kupić coś naprawdę ciekawego w przystępnej cenie? Mam nadzieję, że ten artykuł zainspiruje Cię do zakupowego szaleństwa!

 

Ocena

Brak głosów