Ceny fit cateringów a jakość

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Miesięczne korzystanie z fit cateringu to koszt nawet około 1800 złotych. Jak ceny cateringu dietetycznego mają się do jakości serwowanych potraw?

Fit catering to ciekawa propozycja dla osób, które nie mają czasu, wystarczającej wiedzy lub ochoty na samodzielne komponowanie i szykowanie dietetycznych, zdrowych posiłków. Wystarczy tylko zamówić usługę, aby regularnie otrzymywać gotowe dania zgodnie z wybranym planem dietetycznym.

 

Aktualnie z takiej „diety pudełkowej” można korzystać w wielu różnych miastach w całym kraju. Firmy cateringowe, takie jak Lightbox.pl, zapewniają klientom dostęp do szerokiej gamy różnych diet, na przykład:

 

  • wzorcowa zdrowa dieta
  • dieta odchudzająca
  • dieta bez ryb i owoców morza
  • dieta bez laktozy
  • dieta wegetariańska
  • dieta wegetariańska z rybami

 

Dodatkowo, można wybrać także odpowiedni wariant kaloryczności, na przykład dietę wegetariańską 1500 kcal na dzień czy zdrową dietę zawierającą 2000 kcal dziennie.

 

Ile kosztuje fit catering?

Za catering dietetyczny zapłacimy więcej niż za samodzielne przygotowywanie posiłków. To jednak duży komfort i profesjonalne wsparcie dietetyków, więc takie oferty cieszą się dużym zainteresowaniem pomimo wysokich kosztów.

 

Miesięczny koszt fit cateringu to od około 1000 złotych do 1800 złotych w zależności od wybranego wariantu diety. Czy wybierając ofertę w tak wysokiej cenie możemy mieć pewność jej jakości?

 

Fit catering – czy jakość podąża za ceną?

Zadowolenie z wyboru usługi fit cateringu zależy głównie od jakości posiłków. Właśnie dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na firmę cateringową, w której chcemy złożyć zamówienie.

 

Najczęściej przełożenie ceny na jakość posiłków jest zauważalne od razu. Droższy fit catering to wyższe prawdopodobieństwo posiłków powstających ze starannie wyselekcjonowanych, zdrowych i świeżych składników, które dają smaczne, zróżnicowane, zbilansowane dania.

 

Wiele firm cateringowych, na przykład Lightbox.pl, ma także tańsze plany dietetyczne dla klientów. Obejmują one mniejszą liczbę posiłków dziennie, więc klient musi np. przygotować samodzielnie kolację, ale otrzymuje dokładne wskazówki od dietetyka, jak je przyszykować.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen