Zamierzasz pobrać się w tym roku? Duńscy astrolodzy podpowiedzieli jaką wybrać datę!

www.sxc.hu

Duńscy astrolodzy wyliczyli, który dzień tego roku jest najbardziej pomyślny do zawarcia związku małżeńskiego. Określili nawet dokładną godzinę najkorzystniejszej dla nowożeńców chwili, w której powinni oni powiedzieć sakramentalne TAK.

 

Jak poinformował The Copenhagen Post - astrolodzy wierzą, że pary, które pobiorą się 7 września 2013 roku i o godzinie 10:35 złożą sobie przysięgę małżeńską, będą cieszyć się niczym niezakłóconym szczęściem małżeńskim, udanym życiem rodzinnym i harmonijnym związkiem. Rzecz w tym, że dokładnie o 10:35 planety, które symbolizują mężczyznę i kobietę, będą w położeniu, które będzie miało pozytywny wpływ na losy przyszłych małżonków.

 

Z tego też powodu władze Kopenhagi zdecydowały się zorganizować na 7 września akcję, dzięki której wszyscy, którzy będą chcieli się tego dnia pobrać, będą mogli przyjść i podpisać dokumenty zawarcia małżeństwa, bez wcześniejszego uzgodnienia. Ustalenie astrologów cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego już 70 par duńskich narzeczonych zadeklarowało chęć pobrania się właśnie tego dnia - 7 września 2013 roku.

 

 

Ocena

Brak głosów