Zamierzasz pobrać się w tym roku? Duńscy astrolodzy podpowiedzieli jaką wybrać datę!

Kategorie: 

www.sxc.hu

Duńscy astrolodzy wyliczyli, który dzień tego roku jest najbardziej pomyślny do zawarcia związku małżeńskiego. Określili nawet dokładną godzinę najkorzystniejszej dla nowożeńców chwili, w której powinni oni powiedzieć sakramentalne TAK.

 

Jak poinformował The Copenhagen Post - astrolodzy wierzą, że pary, które pobiorą się 7 września 2013 roku i o godzinie 10:35 złożą sobie przysięgę małżeńską, będą cieszyć się niczym niezakłóconym szczęściem małżeńskim, udanym życiem rodzinnym i harmonijnym związkiem. Rzecz w tym, że dokładnie o 10:35 planety, które symbolizują mężczyznę i kobietę, będą w położeniu, które będzie miało pozytywny wpływ na losy przyszłych małżonków.

 

Z tego też powodu władze Kopenhagi zdecydowały się zorganizować na 7 września akcję, dzięki której wszyscy, którzy będą chcieli się tego dnia pobrać, będą mogli przyjść i podpisać dokumenty zawarcia małżeństwa, bez wcześniejszego uzgodnienia. Ustalenie astrologów cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego już 70 par duńskich narzeczonych zadeklarowało chęć pobrania się właśnie tego dnia - 7 września 2013 roku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen