Duża pupa to zdrowa pupa! Kobiety o szerokich biodrach są mądrzejsze i szczęśliwsze!

Kategorie: 

Źródło: www.dreamstime.com

Dobra wiadomość! Czas powstrzymać cosezonowe szaleństwo odchudzania! Naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego ruszyli na pomoc kobietom o pełniejszych kształtach! Odkryli, że panie z większym pupami, niż przeciętne, są nie tylko bardziej inteligentne, ale również bardziej odporne na choroby przewlekłe.

 

Jak podaje ABC News, zespół naukowców przeanalizował dane pochodzące od 16.000 kobiet. Wyniki badań jasno wykazały, że kobiety z większymi pośladkami mają zwykle niższy poziom cholesterolu i zazwyczaj produkują większą ilość hormonów, które wspomagają metabolizowanie cukru. Dlatego kobiety z dużymi pupami są mniej narażone na problemy z cukrzycą, czy choroby serca.

 

Dodatkowo posiadanie dużej pupy wymaga posiadania w nadmiarze w organizmie tłuszczów omega-3, które posiadają zdolność do przyspieszania tempa rozwoju mózgu. Naukowcy odkryli również, że dzieci urodzone przez kobiety z szerszymi biodrami przewyższają intelektualnie dzieci szczuplejszych, mniej zaokrąglonych matek.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)

Strony

Komentarze

Portret użytkownika kamil

Duża pupa , zgoda ale przy

Duża pupa , zgoda ale przy szczupłej talii bo w przeciwnym razie to otyłość .Najczęsciej z resztą biorąca się z rekompensowania sobie strat czy niedostatków w życiu uczuciowym. A fast foody to tylko przypadkowy winowajca. Największy problem jest w głowie. Poza tym polecam żytni chlebek na zakwasie bez grzybów dla zakwaszenia przesłodzonej kandydozotwórczej jasnoprzennej bezwartosciowej diety:)

Strony