Duża pupa to zdrowa pupa! Kobiety o szerokich biodrach są mądrzejsze i szczęśliwsze!

Źródło: www.dreamstime.com

Dobra wiadomość! Czas powstrzymać cosezonowe szaleństwo odchudzania! Naukowcy z Uniwersytetu Oksfordzkiego ruszyli na pomoc kobietom o pełniejszych kształtach! Odkryli, że panie z większym pupami, niż przeciętne, są nie tylko bardziej inteligentne, ale również bardziej odporne na choroby przewlekłe.

 

Jak podaje ABC News, zespół naukowców przeanalizował dane pochodzące od 16.000 kobiet. Wyniki badań jasno wykazały, że kobiety z większymi pośladkami mają zwykle niższy poziom cholesterolu i zazwyczaj produkują większą ilość hormonów, które wspomagają metabolizowanie cukru. Dlatego kobiety z dużymi pupami są mniej narażone na problemy z cukrzycą, czy choroby serca.

 

Dodatkowo posiadanie dużej pupy wymaga posiadania w nadmiarze w organizmie tłuszczów omega-3, które posiadają zdolność do przyspieszania tempa rozwoju mózgu. Naukowcy odkryli również, że dzieci urodzone przez kobiety z szerszymi biodrami przewyższają intelektualnie dzieci szczuplejszych, mniej zaokrąglonych matek.

 

Posiadaczki szerokich bioder charakteryzuje również wysokie stężenie hormonów, które wspomagają kontrolowanie masy ciała, czy wykazują działania przeciwzapalne i przeciwcukrzycowe. Tkanka tłuszczowa w kobiecych pośladkach blokuje cząstki tłuszczu krążące w krwioobiegu, przez co pośrednio zapobiega chorobom układu krążenia. 

 

Podobne badania przeprowadzili również naukowcy z uniwersytetów w Kalifornii i Pittsburgu. W trakcie analizy danych odkryto, że kobiety z większymi pośladkami, szerokimi biodrami i wąską talią żyją znacznie dłużej od swoich szczupłych koleżanek. W badaniu nie uwzględniano chirurgicznie powiększanych pup.

 

 

 

Ocena

Brak głosów

No nie mogę :D Ja rozumiem że grubaski sie dowartościowują w ten sposób, ale pytanie jeszcze jaka pupa to duża pupa ? http://www.demoty.pl/wiecej-cialka-do-kochania-2817/4 Po nagłówku możnaby wywnioskjować że własnie taka jest duża więc ZDROWA :D :D co przeczy temu że otyłośc jest zdrowa.... no chyba że mówimy tutaj o tym że DUŻO to jest więcej ciałka niż ma ten przykład [img]http://2.bp.blogspot.com/-0pRRe7oPXSc/UVbV3flMvjI/AAAAAAAABRI/Z5LUbKoqO…]

Duża pupa , zgoda ale przy szczupłej talii bo w przeciwnym razie to otyłość .Najczęsciej z resztą biorąca się z rekompensowania sobie strat czy niedostatków w życiu uczuciowym. A fast foody to tylko przypadkowy winowajca. Największy problem jest w głowie. Poza tym polecam żytni chlebek na zakwasie bez grzybów dla zakwaszenia przesłodzonej kandydozotwórczej jasnoprzennej bezwartosciowej diety:)