Telefon stworzony dla kobiet? Sprawdź Huawei P20 lite

Źródło: istock

Każdy z nas oczekuje od swojego smartfona zupełnie innych rzeczy. Nic więc dziwnego, że podczas wyboru nowego urządzenia, kierujemy się innymi aspektami. To, co dla jednych będzie niezbędne w telefonie, dla innych może okazać się jedynie ciekawym dodatkiem.

Przeglądając kolejne smartfony, czy to podczas wizyty w salonie operatora, czy podczas sprawdzania ofert w Internecie, warto za każdym razem zwracać uwagę na dane techniczne oraz możliwości danego urządzenia. Co jednak może być istotne, jeśli po telefon sięga kobieta? Jakie funkcje mogą okazać się bardzo przydatne?

Wygląd ma ogromne znaczenie

Panie doskonale wiedzą, jak ważne jest dopasowanie do siebie poszczególnych elementów garderoby – ciuchy muszą ze sobą współgrać, podobnie jak wszystkie dodatki. Podobnie jest w przypadku telefonów. Jeśli będą one totalnie nijakie, trudno będzie wyróżnić się z tłumu czy po prostu dobrze wyglądać podczas kolejnych rozmów. Specjaliści Huawei najwidoczniej zdają sobie z tego sprawę, gdyż najnowszy Huawei P20 lite z pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom.

Model koreańskiego producenta dostępny jest na polskim rynku w trzech wariantach kolorystycznych, które zostały bardzo zmysłowo nazwane. Do dyspozycji mamy więc Niebieski Świt, Czerń Północy oraz Japońską Wiśnię – taka paleta barw oraz nazewnictwo z pewnością sprawią, że sporo użytkowniczek smartfonów bardzo mocno rozważy ofertę Huawei.

Oczywiście, nie samym wyglądem telefon żyje, co także doskonale rozumie producent – bez odpowiedniej funkcjonalności, nikt nie zdecyduje się na zakup danego smartfonu. Skoro o funkcjonalności mowa, czym byłby idealny telefon dla kobiet bez idealnego aparatu?

Trzy aparaty to zdecydowanie lepiej niż dwa

Huawei P20 lite wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pań, oddając w ich ręce nie dwa aparaty, jak to było w dotychczasowych modelach, ale aż trzy obiektywy – dwa zamontowane na tylnej obudowie oraz jeden na przedniej, idealnie służący do wykonywania zjawiskowych oraz przepięknych selfie. Podwójny aparat z tyłu, oprócz rewelacyjnej rozdzielczości (16 Mpix oraz 2 Mpix), został wyposażony w niezwykle przydatną funkcję rozmycia tła (Bokeh), która pozwala na jeszcze lepsze fotografie.

Szeroka przesłona (F2.0) oraz funkcja retuszu w trójwymiarze sprawiają, iż każdy wykonany portret oraz zbliżenie, doskonale oddają piękno fotografowanej osoby. Taki zestaw to nie tylko marzenie, ale zdecydowany niezbędnik każdej kobiety, która ceni sobie wysokiej jakości wspomnienia z wakacji oraz podróży, czy dobre zaplecze na media społecznościowe.

Koreański producent postanowił wyposażyć Huawei P20 lite w baterię o pojemności 3000 mAh, która zapewnia nawet cały dzień korzystania z telefonu bez potrzeby ładowania. Kiedy jednak nadejdzie chwila, gdy otrzymamy powiadomienie o niskim stanie, szybko przywrócimy urządzenie do życia za sprawą technologii szybkiego ładowania. Jest to zdecydowanie funkcja, która przypadnie do gustu każdej kobiecie w codziennym życiu.

Ocena

Brak głosów