Zapach, który doprowadzi kobiety do szaleństwa

Kategorie: 

www.sxc.hu

Kobieta po zapachu jest w stanie ustalić, czy dany mężczyzna jest dla niej interesujący. Na jej wybór nie wpływa jednak zapach wody po goleniu, czy dezodorantu. Okazuje się, że głównym kryterium wyboru, jest zapach potu mężczyzny!

 

Męskie pachy wydzielają szereg bezwonnych feromonów. Mają one ogromny wpływ odbiór sytuacji i mężczyzny przez kobiecą podświadomość. W męskich feromonach znajduje się hormon, który potrafi kontrolować nawet miesięczny cykl u kobiet. Działanie tego hormonu pozytywnie wpływa również na samopoczucie pań.

Posiadając wiedzę o sile męskich feromonów na zachowanie i uczucia kobiet, naukowcy będą w stanie już w najbliższej przyszłości stworzyć zapach, który będzie nie do odparcia dla żadnej kobiety.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika gregor

lepiej by nic nie wynajdywali

lepiej by nic nie wynajdywali bo kobiety zaczna mezczyzn omijac majac taki ciekawy zapach pod reka - beda odrzucac kazdego co sie do nich zblizy wiec co jest lepsze przepocony facet czy tez zapach sztucznie stworzony by nas facetow omijac ja nie popieram tego . pozatym baki tez niehc przebadaja bo kobiety tez czasem podczas snu puszczaja sobie czasem hehe a to juz nie jest zybt mile hehe a szczegolnie jak sie nie spi i oglada fajna stronke w necie hehe lub tez cuzyta ksiazke - ups zapomnialem teraz juz prawie nikt ksiazek nie czyta ehhe.