Szerokość kobiecych bioder określa ich seksualną aktywność

www.123rf.com

Kobiety o szerokich biodrach, statystycznie rzecz biorąc, mają więcej partnerów seksualnych, niż ich konkurentki o wąskich biodrach. Ponadto, posiadaczki pełnych kształtów są bardziej skłonne do relacji jednorazowych. Do takich wniosków doszedł zespół naukowców pod kierownictwem profesora Colin Hendry z Leeds University, po przeprowadzeniu badań na 148 kobietach w wieku od 18 do 26 lat.

 

Jak podaje Daily Mail, naukowcy zmierzyli szerokość bioder wszystkich uczestniczek badania. Następnie zadano im szereg pytań, m.in. o to, kiedy zaczęły aktywność seksualną, liczbę dotychczasowych partnerów oraz w jakich związkach przebywają obecnie: długo- czy krótkotrwałych.

 

Okazało się, że wszystkie uczestniczki badania miały za sobą pierwsze doświadczenia seksualne. Jednak badania pokazują, że te kobiety, które miały szersze biodra, miały większą liczbę partnerów. U tych kobiet, u których biodra były nawet kilka centymentór węższe, liczba partnerów przeważnie była mniejsza.

 

Ponadto okazało się, że panie z bujniejszymi kształtami częściej miały jednorazowe kontakty seksualne. Naukowcy uważają, że opisana zależność pomiędzy szerokością bioder i aktywnością seksualną kobiet, związana jest z procesem rozrodczym. Kobiety o szerokich biodrach są bardziej skłonni do angażowania się w relacje seksualne, ponieważ rodzenie dzieci jest dla nich mniej traumatyczne, niż dla kobiet o wąskich biodrach.

 

 

Ocena

Brak głosów

Ha ha...kiedyś czytałem o podobnych badaniach względem kobiecego biustu. Zatem panowie naukowcy dopisują tylko stare teorie do nowych części ciała.