Naukowcy stworzyli Libridos - żeński odpowiednik Viagry

Kategorie: 

www.sxc.hu

Za 3 lata na rynku pojawi się pierwszy, przeznaczony dla pań, odpowiednik Viagry. Środek ten podobnoo stymuluje zarówno ciało i mózg kobiety. Według twórców leku, będzie to idealne lekarstwo na niskie libido u kobiet. Nazwa leku - Libridos, będzie nawiązywać właśnie do słowa "libido", a pierwsza partia ukaże się w 2016 roku.

 

 

W skład leku mają wchodzić substancje, które pobudzą krążenie krwi, oraz wzmogą produkcję męskiego hormonu płciowego - testosteronu. Przedstawiciele amerykańsko-irlandzkiej firmy, która będzie produkować Libridos, twierdzą, że lek, poprzez stymulację pewnych obszarów mózgu, ma na celu zwiększenie ochoty na seks oraz i wzmocnienie pożądania u kobiet. Wystarczy przyjąć tabletkę około godziny przed przewidywanym stosunkiem seksualnym, aby w mózgu ruszyły procesy, powodujące wydzielanie się dopaminy i serotoniny. W efekcie, zwiększy się odczuwanie przyjemności i pożądania.

 

Naukowcy, juz od czasu gdy stworzono Viagrę, próbowali bez powodzenia wyprodukować podobny specyfik dla kobiet, który mógłby zwiększać niskie libido. Do tej pory wszystkie próby były skazane na niepowodzenie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kaszuba

To jakaś nowa PIGUŁKA GWAŁTU.

To jakaś nowa PIGUŁKA GWAŁTU. Z góry przewiduję nadużycia, których ofiarami będą same kobiety. To niebezpieczne bo zakłada, że nabywcami będą tylko kobiety z problemami z oziębłością. Nie uwzględnia też uzależnienia zarówno psychicznego jak i fizycznego. Manipulowanie hormonami może uszkodzić naturalne mechanizmy wydzielania ich przez organizm. Na początku będzie faza eksperymentowania, następnie zwiększania częstości zażywania lub dawki a następnie nie da się bez tego świństwa wejść w normalną zdrową relację emocjonaln-seksualną. Trzeba będzie brać. Na koniec przyjdzie faza wyniszczenia organizmu i sfery psychicznej. Każdy środek psychoaktywny, zwłaszcza związany z relacjami międzyludzkimi i samooceną jest cholernie niebezpieczny. Tabletka zastępująca miłość. Ciekawe jak będzie przebiegać faza "zjazdu" po pewnym czasie zażywania. Kobiety proszę nie dajcie się oszukać, bo to świństwo zniszczy waszą emocjonalność i uprzedmiotowi was. Więź między kobietą i mężczyzną nazywana miłością to coś o wiele cenniejszego. Szukacie jedności wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa z ukochanym mężczyzną a tego tu nie dostaniecie.