Naukowcy stworzyli Libridos - żeński odpowiednik Viagry

www.sxc.hu

Za 3 lata na rynku pojawi się pierwszy, przeznaczony dla pań, odpowiednik Viagry. Środek ten podobnoo stymuluje zarówno ciało i mózg kobiety. Według twórców leku, będzie to idealne lekarstwo na niskie libido u kobiet. Nazwa leku - Libridos, będzie nawiązywać właśnie do słowa "libido", a pierwsza partia ukaże się w 2016 roku.

 

 

W skład leku mają wchodzić substancje, które pobudzą krążenie krwi, oraz wzmogą produkcję męskiego hormonu płciowego - testosteronu. Przedstawiciele amerykańsko-irlandzkiej firmy, która będzie produkować Libridos, twierdzą, że lek, poprzez stymulację pewnych obszarów mózgu, ma na celu zwiększenie ochoty na seks oraz i wzmocnienie pożądania u kobiet. Wystarczy przyjąć tabletkę około godziny przed przewidywanym stosunkiem seksualnym, aby w mózgu ruszyły procesy, powodujące wydzielanie się dopaminy i serotoniny. W efekcie, zwiększy się odczuwanie przyjemności i pożądania.

 

Naukowcy, juz od czasu gdy stworzono Viagrę, próbowali bez powodzenia wyprodukować podobny specyfik dla kobiet, który mógłby zwiększać niskie libido. Do tej pory wszystkie próby były skazane na niepowodzenie.

 

 

Ocena

Brak głosów

To jakaś nowa PIGUŁKA GWAŁTU. Z góry przewiduję nadużycia, których ofiarami będą same kobiety. To niebezpieczne bo zakłada, że nabywcami będą tylko kobiety z problemami z oziębłością. Nie uwzględnia też uzależnienia zarówno psychicznego jak i fizycznego. Manipulowanie hormonami może uszkodzić naturalne mechanizmy wydzielania ich przez organizm. Na początku będzie faza eksperymentowania, następnie zwiększania częstości zażywania lub dawki a następnie nie da się bez tego świństwa wejść w normalną zdrową relację emocjonaln-seksualną. Trzeba będzie brać. Na koniec przyjdzie faza wyniszczenia organizmu i sfery psychicznej. Każdy środek psychoaktywny, zwłaszcza związany z relacjami międzyludzkimi i samooceną jest cholernie niebezpieczny. Tabletka zastępująca miłość. Ciekawe jak będzie przebiegać faza "zjazdu" po pewnym czasie zażywania. Kobiety proszę nie dajcie się oszukać, bo to świństwo zniszczy waszą emocjonalność i uprzedmiotowi was. Więź między kobietą i mężczyzną nazywana miłością to coś o wiele cenniejszego. Szukacie jedności wewnętrznej i poczucia bezpieczeństwa z ukochanym mężczyzną a tego tu nie dostaniecie.