Naukowcy: Mężczyzn nie pociąga biust w dużych rozmiarach

Kategorie: 

www.123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu w Newcastle (Wielka Brytania) przeprowadzili eksperyment w celu określenia idealnych wymiarów kobiet i mężczyzn. Z pomocą interaktywnego programu z wykorzystaniem 3D ochotnicy obojga płci decydowali, tworzyli i modelowali, ich zdaniem - najbardziej atrakcyjną sylwetkę.

 

W eksperymencie wzięło udział 80 osób, kobiet i mężczyzn w wieku do 20 roku życia. Uczestnicy mieli za zadanie opisać idealne wymiary konkretnych części ciała u swojej płci i płci przeciwnej. W specjalnym programie modelowali idealny swoim zdaniem kształt ciała, a naukowcy przetwarzali te dane na konkretne parametry fizyczne (BMI, rozmiar biustu, talii, bioder).

 

Wyniki pokazały, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcieli być i mieć partnera o szczupłej, wysportowanej sylwetce. Prawie wszystkie panie wskazały duże piersi, jako niezbędny element idealnego kobiecego ciała. Idealny mężczyzna - według pań, powinien mieć szerokie ramiona, płaski brzch i wąską talię (klasyczna sylwetka w kształcie litery "V").

 

Panowie stweirdzili, ze mężczyźni powinni mieć umięśniony tors i silne nogi. Idealną partnerką dla nich byłaby kobieta o szczupłej budowie ciała i niewielkich piersiach. Okazuje się więc, że rozmiar biustu - tak ważny dla pań, nie jest wyznacznikiem idealnego kobiecego piękna dla panów.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Michał

Grupa wiekowa badanych

Grupa wiekowa badanych dobrana dobrze pod kątem naturalnego gustu. Z czasem ludzki mózg zapchany jest tak niebotyczną ilością skojarzeń, że gust wypacza się wbrew woli. Pozdrawiam, Michał

Portret użytkownika Q...

Nie pociąga nas "biust w

Nie pociąga nas "biust w dużych rozmiarach" ?.  Poddajecie społeczeństwo indoktrynacji czyli obróbce psychologicznej!. Róbcie ankiety wśród normalnych mężczyzn a nie wśród dzieciaków. Zmarnowane pieniądze na kolejną propagandową chucpę nakręcającą obroty chirurgom plastycznym i utrwalającą w głowach młodych ludzi wzorce ulubione przez "dyktatorów mody" (wąskie biodra i płaskie, męskie torsy)

Portret użytkownika MONSTER

Duże piersi u kobiet

Duże piersi u kobiet podlegają grawitacji w większym stopniu niż mniej obfite. Mało estetyczne jest gdy takie duże piersi zaczynają zasłaniac pępek.

Portret użytkownika hulio

Hmm  to ja jestem inny :D

Hmm  to ja jestem inny :D poniewaz mnie pociaga duzy biust to jest moja natura a nie oklamywanie ze duzy biust nie ma znaczenia, niedlugo pewnie zrobia badania czy kobieta z brada jest bardziej seksi od ogolonej :P Nie jestem gimbo mam 35 lat po studiach z wyglądu atrakcyjny facet, nie geek ogladajacy stronki xxx  

Portret użytkownika facet

hehe ciekawe na życzenie kogo

hehe ciekawe na życzenie kogo ten głupi eksperyment przeprowadzony? Chyba "dyktatorów" mody bo modelki to wieszaki same kości. Normalny meżczyzna lubi kobiety z piersiami a nie pieprzykami w ich miejscu.

Portret użytkownika MłodyM

google.com

google.com

 

masaż piersi gimnastyka piersi

 

masaż piersi gimnastyka piersi container:wydawnictwo