Naukowcy: Mężczyzn nie pociąga biust w dużych rozmiarach

www.123rf.com

Naukowcy z Uniwersytetu w Newcastle (Wielka Brytania) przeprowadzili eksperyment w celu określenia idealnych wymiarów kobiet i mężczyzn. Z pomocą interaktywnego programu z wykorzystaniem 3D ochotnicy obojga płci decydowali, tworzyli i modelowali, ich zdaniem - najbardziej atrakcyjną sylwetkę.

 

W eksperymencie wzięło udział 80 osób, kobiet i mężczyzn w wieku do 20 roku życia. Uczestnicy mieli za zadanie opisać idealne wymiary konkretnych części ciała u swojej płci i płci przeciwnej. W specjalnym programie modelowali idealny swoim zdaniem kształt ciała, a naukowcy przetwarzali te dane na konkretne parametry fizyczne (BMI, rozmiar biustu, talii, bioder).

 

Wyniki pokazały, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni chcieli być i mieć partnera o szczupłej, wysportowanej sylwetce. Prawie wszystkie panie wskazały duże piersi, jako niezbędny element idealnego kobiecego ciała. Idealny mężczyzna - według pań, powinien mieć szerokie ramiona, płaski brzch i wąską talię (klasyczna sylwetka w kształcie litery "V").

 

Panowie stweirdzili, ze mężczyźni powinni mieć umięśniony tors i silne nogi. Idealną partnerką dla nich byłaby kobieta o szczupłej budowie ciała i niewielkich piersiach. Okazuje się więc, że rozmiar biustu - tak ważny dla pań, nie jest wyznacznikiem idealnego kobiecego piękna dla panów.

 

 

Ocena

Brak głosów

Widzę, że 'adminka' ma mały biust i dużą pupę. Cóż, tak bywa. Nie ma to jak nauką się dowartościować. Pozdrawiam (z rozbawieniem)

Grupa wiekowa badanych dobrana dobrze pod kątem naturalnego gustu. Z czasem ludzki mózg zapchany jest tak niebotyczną ilością skojarzeń, że gust wypacza się wbrew woli. Pozdrawiam, Michał

Nie pociąga nas "biust w dużych rozmiarach" ?.  Poddajecie społeczeństwo indoktrynacji czyli obróbce psychologicznej!. Róbcie ankiety wśród normalnych mężczyzn a nie wśród dzieciaków. Zmarnowane pieniądze na kolejną propagandową chucpę nakręcającą obroty chirurgom plastycznym i utrwalającą w głowach młodych ludzi wzorce ulubione przez "dyktatorów mody" (wąskie biodra i płaskie, męskie torsy)

Duże piersi u kobiet podlegają grawitacji w większym stopniu niż mniej obfite. Mało estetyczne jest gdy takie duże piersi zaczynają zasłaniac pępek.

Hmm  to ja jestem inny :D poniewaz mnie pociaga duzy biust to jest moja natura a nie oklamywanie ze duzy biust nie ma znaczenia, niedlugo pewnie zrobia badania czy kobieta z brada jest bardziej seksi od ogolonej :P Nie jestem gimbo mam 35 lat po studiach z wyglądu atrakcyjny facet, nie geek ogladajacy stronki xxx  

hehe ciekawe na życzenie kogo ten głupi eksperyment przeprowadzony? Chyba "dyktatorów" mody bo modelki to wieszaki same kości. Normalny meżczyzna lubi kobiety z piersiami a nie pieprzykami w ich miejscu.

google.com

 

masaż piersi gimnastyka piersi

 

masaż piersi gimnastyka piersi container:wydawnictwo