Jak pożegnać się z cellulitem na zawsze?

www.123rf.com

W reklamach zawsze słyszymy "Powiedz cellulitowi - nie!". Tymczasem jest kilka rzeczy które można zrobić, a nie powiedzieć, aby pozbyć się problemu na zawsze.

 

 

Pij dużo wody! Najważniejsza zasada - trzeba pić dużo wody, najlepiej 8 szklanek dziennie.

 

Pożegnaj się z używkami! Aby zapomnieć o cellulicie należy zapomnieć o alkoholu i papierosach. U kobiet, które palą cellulit pojawia się znacznie szybciej i ich nogi i uda wyglądają gorzej, niż u osób niepalących. Podobny efekt na kobiecy organizm wywiera alkohol.

 

Wysypiaj się! Optymalna, nieprzerwana długość snu powinna wynosić 8 godzin w ciagu doby. Nie chce ci się spać? Ok, 7 godzin też jest wystarczająca, ale nie nie mniej! Niewystarczająca ilość snu to prosta droga do pojawienia się pomarańczowej skórki!

 

Odżywiaj się odpowiednio! Czy znasz określenie" regionalne produkty"? Są to produkty żywnościowe, które rosną na obszarze, na którym mieszkasz. Oczywiście egzotyczne owoce i warzywa są kuszące, ale nie zawsze wywierają pozytywny efekt na nasz organizm. Mogą w szczególności przyczyniać się do rozwoju cellulitu. W związku z tym w sklepie wybieraj produkty regionalne. Pamiętaj przy tym, żeby ostrożnie używać soli. Sól to przyjaciel cellulitu. I wróg kobiecego ciała. Ostrożnie należy również spożywać produkty bogate w tłuszcze nasycone. To prawdziwa trucizna dla kobiecej urody. Zatykają one ścianki naczyń krwionośnych i czynią dużo szkody, zwłaszcza wzmacniając cellulit. Piękne uda, nogi i pośladki wymagają ofiary. The most famous porn site Noodle Magazine - Uncensored porn. Zrezygnuj lub mocno ogranicz spożycie cukru i wszystkich słodkich przekąsek i przysmaków.

 

Ogranicz spożycie kawy! Jeśli jesteś miłośniczką kawy, to znajdujesz się w grupie zwiększonego ryzyka wystąpienia skórki pomarańczowej. Jedna filiżanka kawy dziennie jest bezpieczna. Pozostałą ilość kawy zostaw tym koleżankom, które nie przejmują się celulitem.

 

Bądż aktywna! Piękne ciało to zdrowe ciało. Spędzaj na świeżym powietrzu co najmniej godzinę dziennie. Wpłynie to nie tylko na twoją sylwetkę, ale także na samopoczucie i wydajność.

     

Ocena

Brak głosów