Białe zęby zwiększają szansę na znalezienie pracy

Kategorie: 

http://www.sxc.hu

Brytyjscy naukowcy doszli do wniosku, że białe uzębienie nie tylko powoduje, że człowiek wygląda młodziej, ale zwiększa także szanse na znalezienie dobrze płatnej, prestiżowej pracy. 

 

Wyniki badań, przeprowadzonych na zlecenie firmy OralB pokazało, że piękne zęby działają na korzyść ich właściciela podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Brytyjscy naukowcy twierdzą też, że 3/4 populacji chce wykonać lub wykonało sobie procedurę wybielania zębów. Najczęściej planuje się rozjaśnienie zębów o 2-3 tony. 

 

Podczas badań przeprowadzonych przez ekspertów, ankietowano 2000 osób obu płci. Okazało się, że jedna trzecia ankietowanych mężczyzn uważała, że białe zęby są oznaką dobrobytu i odpowiedniego statusu społecznego, a piękny uśmiech podnosi atrakcyjność kobiet aż o 20%.

 

Mężczyzni u siebie bardziej obawiali się złego stanu uzębienia, niż łysienia. Z kolei kobiety, jako najczęstszą przyczynę odrzucenia partnera podczas randki, podawały brzydki oddech i żółte zęby. Według ankietowanych, obie te cechy były bardziej odstręczajace, niż pryszcze, czy tluste włosy.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Lena

Na pewno lepsze wrażenie

Na pewno lepsze wrażenie robią osoby z pięknymi, białymi zębami. A białe zęby to zdrowe zęby, więc warto o nie należycie zbać a zabieg wybielania nie będzie potrzebny. Moja recepta na zdrowe zęby? Szczoteczka soniczna [url=www.sonicare-sklep.pl]Philips Sonicare[/url] + pasta bez fluoru ROCS :)