Jak zrobić wrażenie na mężczyźnie na pierwszej randce

Kategorie: 

www.sxc.hu

Wraz z upływem lat wiele z nas zadaje sobie pytanie: jak znaleźć i usidlić idealnego mężczyznę? Normalny, zdrowo myślący i odpowiedzialny mężczyzna to dla wielu z nas tylko piękna bajka... Może się jednak okazać, że spotkamy tego jednego-jedynego, umawiamy się z nim na wymarzone spotkanie, po którym... on już nigdy więcej nie dzwoni. W głowie zaczynają się kłębić pytania: co poszło nie tak, co niewłaściwego powiedziałam/zrobiłam. Okazuje się, że aby poprawić swoje szanse na drugą randkę, wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad.

 

Po pierwsze: Nie narzekaj!

Uważasz, że świat nie ma ci do zaoferowania nic, czego już byś nie znała. Nic nowego ciebie nie czeka. Jesteś zgorzkniała i zrzędliwa. Zakładasz z góry, że nikt kto wejdzie w drzwi restauracji nie jest w stanie cię zaskoczyć. Nikt nie lubi takich osób! Negatywne nastawienie do rzeczywistości nie pozostawia zbyt dużo nadziei. Trzeba przemóc wrodzony pesymizm i pokochać nieznane. Skąd wiesz co lub kto, czeka tego wieczoru na ciebie?

 

Po drugie: Nie wspominaj o swoich ex-ach!

Na pierwszej randce obowiązuje zakaz opowiadania o swoich byłych partnerach! Zwłaszcz, jeśli twój były osiagnął spektakularny sukces lub jest sławny - odbiera to energię i chęci potencjanie zainteresowanemu mężczyźnie. Zwłaszcza kobiety obowiązuje ten zakaz, ponieważ mężczyżna moze zacząć myśleć, ze kobieta przywykła do luksusu i jest poza jego "ligą". Temat byłych partnerów pojawi się tak, czy owak w rozmowie między wami, tylko pierwsza randka nie jest dobrym momentem na takie tematy.

 

Po trzecie: Unikaj mówienia o pieniądzach!

Mówiąc o pieniądzach mamy w zwyczaju albo narzekać, albo się przechwalać: "Mam pięć samochodów i dwa prywatne odrzutowce" lub "Ciekawe, ile nas podliczą za ten obiad?". Tak czy inaczej, jest to niewygodny temat, przy którym można sporo nakłamać lub przedobrzyć. Najlepiej w ogóle nie poruszać tematu pieniędzy.

 

Po czwarte: Uważaj na alkohol!

Pamietaj, aby na pierwszej randce nie pić więcej, niż dwa drinki alkoholowe. Trzymaj się tego. Jeśli się upijesz, zaczniesz prawdopodobnie zachowywać się prowokacyjnie i nie będziesz w stanie ocenić, czy jeszcze flirtujesz, czy już zachowujesz się żenująco. Jeśli twoim celem jest poważny związek, czy choćby druga randka - nic z tego, jeśli będziesz się tak zachowywać przy stole. Dotyczy to w szczególności kobiet - mężczyźni szukający stałej partnerki, nie pójdą na kolejną randkę z kimś, kto jest tak prowokacyjny, że nie pozostawia nic wyobraźni. Utrata kontroli często ma miejsce, gdy się upijamy, więc na pierwszej randce najlepiej unikać mocniejszych trunków.

 

Po piąte: Unikaj kontrowersyjnych tematów!

Nie ma żadnego powodu, aby mówić o polityce, czy religii na pierwszej randce. Są to tematy, które potencjalnie mogą prowadzić do gorącej debaty i w efekcie zniszczyć randkę. Jeśli zagłębicie się taką rozmowę, może ona stać się zbyt poważna, co odbierze całą przyjemność z randkowania. Nie znaczy to, że nie można rozmawiać o bieżących wydarzeniach. Najlepiej jednak skoncentrować się na tematach, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwa. Jeśli lubisz konie, jazdę na nartach, piesze wycieczki lub wyprawy w góry, będziesz o tym rozmawiać z pasją i zaintrygujesz rozmówcę. Pozwoli to wam obydwojgu poczuć się młodymi duchem na waszej pierwszej randce.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze